מגזין ינואר

שלום,

שנה אזרחית טובה וחודש ינואר שמח באתר Aperitif Delivery.

לפני הכל חשוב לנו לעדכן אתכם שאחד היינות האהובים במגוון חזר למלאי: שאטו פאמיי קאהור – יין אדום עשוי 100% ענבי מלק מחבל קאהור שבדרום צרפת, עם מרקם משי וארומות פירותיות המתאימות בול לחורף הישראלי. מחפשים עוד יינות אדומים? לחצו כאן למעבר לדף היינות האדומים

אנא שימו לב לעמודה משמאל (או בהמשך העמוד אם אתם גולשים בסמארטפון) שם תוכלו לראות את המבצעים הכי חמים שיש לנו להציע החודש.

למעבר לכל המבצעים שלנו לחצו כאן

אנו זמינים גם לכל שאלה ובקשה בכפתור הוואצאפ שבצדו הימני של האתר.

בברכה,

אפריטיף

קאב דה בבלנהיים. היין המבעבע שצריך להכיר

היקב הוקם בשנות ה-50 של המאה הקודמת כקואופרטיב של יצרנים באזור הכפר בבלנהיים במטרה לייצר יין איכותי בשיתוף פעולה וביעילות. כרמי הכפר שוכנים במרכזו אזור היין הציורי של אלזס, בשכנות לכפרים ריבוויל, רקוויר ו-זלנברג. יינות היקב נעשים רק מן הזנים המותרים באלזס כגון פינו נואר, ריזלינג, פינו בלאן ופינו גרי.

יין זה הוא מבעבע קלאסי ומדויק, העשוי בשיטה הקלאסית הנהוגה גם ביינות שמפנייה. היין הינו 'בלאן דה בלאן' שמשמעותו שעשוי בלנד של זני ענבים לבנים בלבד, ביניהם פינו בלאן וריזלינג. היין הינו יין וינטאז' מבציר 2017, אינדיקציה מעולה לאיכותו ולאיכות הבציר.

לרכישה לחצו על המוצר

2 ב-130
סגירה

קאב דה בבלנהיים קרמו דה אלזס פיור

79
מבעבע קלאסי ומדויק, עשוי בשיטה הקלאסית הנהוגה גם ביינות שמפנייה. היין הינו 'בלאן דה בלאן' שמשמעותו שעשוי בלנד של זני ענבים לבנים בלבד, ביניהם פינו בלאן וריזלינג. היין הינו יין וינטאז' מבציר 2017, אינדיקציה מעולה לאיכותו ולאיכות הבציר.
הוספה לסל

המשלוחים שלנו

אנו מספקים את היינות שלנו לתל אביב רמת גן וגבעתיים מהיום להיום ומשלוח חינם על כל רכישה בסך 300 ₪ ומעלה. ניתן לברר דרך הוואצאפ על אפשרויות השילוח לאזוריכם.

לא רק יין

אוהבים גם קמפרי או ג'ין? לרוכשים באתר אנו מציעים הנחה גם על אלכוהול. רכשו לפחות 6 בקבוקים מן היינות שבמבצע וקבלו הצעה לרכישת מוצרי אלכוהול נבחרים במחירים נמוכים במיוחד.

מבצעי החודש

*המבצעים יסתיימו בתאריך 31/01/2021*

מבצעי קנה-קבל

*המבצעים מוגבלים למימוש אחד בכל רכישה*

מכתבים למערכת